Master
Karolina Widźgowska

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Instruktor, koordynator fitness, szkoleniowiec ProFi Fitness School. Uczestniczka wielu międzynarodowych szkoleń, konwencji i warsztatów.

Wiele lat z powodzeniem prowadziła zajęcia w klubach fitness, specjalizując się w formach wzmacniających, choreograficznych  i prozdrowotnych, przekazując z pasją i zaangażowaniem wiedzę swoim podopiecznym.

Od 2020r. właścicielka studia Good Move, w którym swój warsztat zawodowy rozwija pod kątem zdrowego ruchu (pilates, pilates aparaty, stretching, zdrowy kręgosłup).

Bezpieczeństwo i profesjonalny poziom, ale także świetna atmosfera na treningach, pozwala jej z łatwością pozyskiwać nowych amatorów aktywności fizycznej.

Pracując z klientami jest ich partnerem, który pomaga im rozpocząć przygodę z treningiem, poznaniem swojego ciała i odnalezieniu radości z aktywności fizycznej. Współpraca ta opiera się na komunikacji międzyludzkiej, mówieniu ze zrozumieniem i słuchaniu z uważnością, aby móc przenieść ją na jak najdokładniejszy świadomy ruch i lepsze funkcjonowanie w życiu codziennym.

Karolina posiada m.in. ukończone szkolenia:

- AEROBIC&STEP LICENCJA A 2011

- PFS ADVANCED STEP & FLOOR CHOREOGRAPHY 2013

- VINYASSA POWER YOGA BASIC  2014

- PILATES ADVANCED  2015

- VINYASSA POWER YOGA MASTER  2015

- PFS AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA 2016

- PILATES ADVANCED 2020

- PILATES URZĄDZENIA: REFORMER, WALLUNIT, CHAIR 2020

- PILATES COMPREHENSIVE 1 2021

- PFS AKADEMIA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA 2021

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz