Master
Karol Kuźmitowicz

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Absolwent wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Magister fizjoterapii, instruktor piłki siatkowej dla niepełnosprawnych, instruktor tańca dla osób niewidomych i niedowidzących. Specjalizuje się w rehabilitacji rozwojowej dzieci, pracy na naturalnych wzorcach ruchowych u dzieci i dorosłych.Terapeuta manualny metody dr. Acermanna,Terapeuta Nerwowo-Mięśniowej Stabilizacji wg. Kolara. Zafascynowany funkcjonalnym podejściem zarówno do badania, jak i terapii z pacjentami. Współpracuje z zawodowymi kolarzami górskimi, triathlonistami, piłkarkami ręcznymi.

Doświadczenie pracy jak Fizjoterapeuta przenosi na grunt Fitnessu, w którym działa już 8 lat. Zwolennik prozdrowotnych treningów Fitness ukierunkowanych na poprawie patologicznych wzorców ruchowych. Twórca jedynego w Polsce programu Fitness Ontogenesis in Healthy Spine, który wykorzystuje nowe możliwości pracy ze swoim ciałem ,na podstawie rozwoju dziecka do 1 roku życia.

Jednocześnie z rozwojem prozdrowotnego nurtu Fitness jest bardzo dobrym specjalistą od choreografii. Niebanalna muzyka i bardzo dobre przygotowanie metodyczne pozwala mu na tworzenie choreografii na światowym poziomie. Ukończył licencję Advanced Step&Floor Choreography u Luciano Mottola i uzyskał tyłuł Master instructor w tych dziedzinach.

Obecnie spełnia się w pracy Master Trainera Profi Fitness School, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu zagadnień: Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Aerobics&Step Instructor, Sam nie spoczywa na laurach i doskonali się dalej zarówno z zakresu pracy jako Fizjoterapeuta oraz Instructor Fitness.

Według niego przepis na zostanie Instruktorem na najwyższym poziomie jest bardzo prosty. Wystarczy : odrobina chęci do nauki, pasja do tego co się robi, uśmiech na twarzy i mała dawka pokory.

Sukces gwarantowany!

Portale społecznościowe