Mentor
Jakub Zembaty

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie z zakresu fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. W trakcie studiów otrzymał stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia naukowe. Obecnie realizuje studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. 

Jego osobista droga przez niesprawność w dzieciństwie pozwoliła mu odnaleźć holistyczne metody treningowe, których jest propagatorem do dzisiaj zarówno pod kątem praktycznym jak i naukowym. W 2011 roku jako pierwszy Polak zwyciężył w prestiżowym międzynarodowym konkursie NEW FACES OF FITNESS w Pradze. Przez wiele lat asystował i tłumaczył międzynarodowych szkoleniowców, co pozwoliło mu poznać fitness na najwyższym światowym poziomie. Trening Funkcjonalny, Joga, Pilates i Stretching to podstawowe narzędzia jego pracy jako fizjoterapeuty jak i trenera personalnego.


Jako dojrzały Mentor szkoleń wydobywa z uczestników piękno zawodu trenera jak i pasję do zrozumienia ludzkie ciała. Każde szkolenie traktuje indywidualnie w celu zapewnienia najlepszego rozwoju jego podopiecznych. Uczestnik wielu renomowanych szkoleń i kursów z zakresu prozdrowotnych form fitness zarówno w Polsce jak i zagranicą. Swoją naukową pasję pogłębia na warsztatach i konferencjach z zakresu Evidence Based Medicine oraz publikując artykuły naukowe z zakresu gerontologii. Zainteresowania naukowe i umiejętności przeszukiwania baz danych powodują, że przekazuje swoim podopiecznym wiedzę opartą o najnowsze doniesienia naukowe.

Portale społecznościowe

Filmy szkoleniowca