Teacher
Ewa Cieloszyk

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Motto: „Trener jest kimś, kto mówi Ci, czego nie chcesz usłyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”

Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie Szczecińskim oraz studiów podyplomowych z zakresu doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Bankowej.

Ze sportem związana od dziecka – uprawiała jazdę konną oraz taniec towarzyski, a jako nastolatka zaczęła pasjonować się zajęciami w fitness. W wieku 17 lat stanęła po „drugiej stronie lustra” – została instruktorem fitness. Z ProFi Fitness School związana od prawie dziesięciu lat poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach, a obecnie jako szkoleniowiec.

Jest certyfikowanym instruktorem takich form zajęć jak: zdrowy kręgosłup, stretching, trening funkcjonalny, pilates, spinning®, trening na systemach podwieszanych, aqua aerobik, bosu.

Specjalizuje się w formach body&mind, gdyż jej zdaniem to właśnie te zajęcia pozwalają uczestnikom na holistyczny rozwój ciała i umysłu.

 

Już teraz zapisz się na międzynarodową konwencję CHOREOGRAPHY BODY&SOUL 11 i weź udział w lekcjach Ewy oraz pozostałych 14 prezenterów!

13-14.10.18r. - konwencja CHOREOGRAPHY BODY&SOUL 11

Kursy szkoleniowca