Mentor
Dagmara Wysocka

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

„Taniec wynika czasami z potrzeby chwili, czasem jednak okazuje się on przyjacielem na całe życie…”.

 

Takie motto może mieć tylko osoba, dla której taniec jest nie tylko spełnieniem zawodowym, ale także pasją i niebywałą przyjemnością.  Dagmara Wysocka od 7 roku życia tańczyła taniec towarzyski, potem nowoczesny, występowała nawet w rewii tanecznej „Flash”. Od zawsze traktuje to nie tylko jako aktywność fizyczną, ale także jako coś w czym się spełnia, co daje jej poczucie własnej wartości, gdzie czuje się doceniona. Upór oraz wiara w siebie rosła wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Tańczyła, ale chciała czegoś więcej - dzielić się swoją radością i nauczać innych.

Uczestniczyła w licznych turniejach rangi krajowej i międzynarodowej, miała możliwość tańczyć u boku znanych osób: Filip Czeszyk, Giowi Minasi, Viet Dang, Caterina Felicioni, Jay Windsor, Alassane Wat, Barry Solone. Jak sama twierdzi – nie nagrody i zwycięstwa stanowią o jej wiedzy i doświadczeniu. Przede wszystkim robi to, co kocha najbardziej i w czym się realizuje. Dla niej taniec i następny krok – fitness, to sposób na życie. Lubi się w tym kierunku dokształcać, aby móc swoją wiedzę przekazywać dalej.

Jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Wychowania Fizycznego, ukończyła również studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od 10 lat szkoli się jako instruktor fitness. Pełniła funkcję koordynatora ds. fitness w Bene Sport Centrum przez 6 lat. 

Jej charakter i upór w dążeniu do perfekcji przejawia się na każdym kroku - w życiu codziennym i zawodowym, co gwarantuje pewniejsze dojście do obranego celu, kiedy uczestniczy się w jej zajęciach. Pełni także funkcję trenera personalnego oraz  jest Szkoleniowcem i Prezenterem w Międzynarodowej Akademii ProFi Fitness School.

Ukończyła takie szkolenia jak : PFS Bosu Training, IFAA Toning Functional Tools, PFS Pilates I & Pilates equipment roller&ring, PFS Fit Ball, PFS Easy Ball, PFS Stretching Plus, PFS Step Basic, PFS Personal Trainer, PFS Cycling Level One, PFS Zdrowy Kręgosłup, PFS Functional Training, Functional Training (Mauricz.com), PFS Pump&Tone Base, PFS Spiral Movements, PFS Dynamic Interval Functional Treining, Rehabilitacja pourazowa (Mauricz.com), OM Świadomy Instruktor, IFAA Kettlebell Workout.
Workshops:
Bosu z David Pozos, Functional & Advance workout z Mathias Naujocks, BTS Interval Dynamic Functional Training & Spiral Movements z Davide Impallomeni, Toning Functional Tools z Sandro Cavallini, Kettlebells Training Workshop z Francesca Vignerii i wiele innych szkoleń zakresu Fitness i Body&Mind.

Miała okazję być prezenterem podczas ProFi Fitness Event 2011 Hip-Hop, Choreography Body&Soul 7 Hip-Hop , Eu4ya Bosu, Big Fitness Weekend Warszawa 2014 Spiral Movements, Prezenter na  Eu4ya 2013 w lekcji z Bosu, Eu4ya 2015 w lekcji Sensual Stretching, Interval Functional Training&Dynamic Balance.

Specjalizuje się w zajęciach takich jak: Total Body Conditioning, Easy Ball, Spiral Movements, Zdrowy Kręgosłup, Stretching Dynamiczny, Bosu.

 

Filmy szkoleniowca

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz