Master
Bartosz Samp

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Ze sportem związany jest od 15 lat. Wychowanek gdyńskiego klubu "WKS" Flota Gdynia, aktualnie zawodnik klubu "MKS" Rzemieślnik Malbork w Podnoszeniu Ciężarów.

Zawodnik i certyfikowany instruktor sportów siłowych. Ambasador firm takich jak: FA Fitness Authority, 99 Your Power, Twojeodzywki.pl oraz Trainer.PA.

Osiągnięcia:

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieży i Seniorów. Członek Kadry Juniorów i Seniorów w latach 2006-2018. Wielokrotny Medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym. Rekordzista Polski w Trójboju Siłowym. Wielokrotny medalista okręgowych, ogólnopolskich i międzynarodowych zawodów oraz Turniejów. 

Nadal czynny zawodnik, po roku przerwy w wieku 31 lat odnotował udany powrót na "pomosty krajowe" wchodząc w pierwszą "10 stkę" podczas Memoriału Waldemara Malaka, będącego turniejem, w którym rywalizuje czołówka Polski. By następnie wygrać kolejne turnieje regionalne :) 

Aktualnie we współpracy z podopiecznymi kładziemy nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń zarówno w treningu siłowym jak i specjalistycznym takim jak Podnoszenie Ciężarów. Każdy detal wymaga dyskusji i ponownej analizy! 

Tylko tak wykonywane ćwiczenia pozwalają przez wiele lat czerpać korzyścia z możliwości naszego ciała :) !! ( Zaczerpnięte z doświadczenia ).

Nigdy się nie poddaje i zawsze idzie do przodu.

Motto: „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.".