Teacher
Bartłomiej Czarnecki

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Szkoleniowiec ProFi Fitness School od 2017r. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, adept Medical Fitness by Rehasport Clinic, fizjoterapeuta kadry narodowej U20 w rugby i współtwórca projektu Take Control.

Zawsze zaangażowany w pracy i w życiu prywatnym. Możliwość pracy z drugim człowiekiem jest jedną z największych nagród. Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego, który szuka nowych rozwiązań by udoskonalać swoją pracę z podopiecznymi. Posługuje się kilkoma zasadami: mentalność – chęć pracy nad sobą – wynik. Swoje doświadczenie opiera na obserwacji drugiego człowieka, szukając dla każdego dopasowanego systemu zaczynając od podstaw. Uczestnik kursów: Functional Movement Screen, terapia manualna w sporcie, anatomia w prosektorium, czytanie ciała prowadzene przez Johna Smitha.
Praktyk, któremu zależy na zdobyciu i najlepszym przekazaniu wiedzy, tak by każdy mógł ją wykorzystać w swoim zawodzie. Uczy się od najlepszych w swoich profesjach by móc konfrontować wiedzę, doświadczenie i pogląd z różnych dziedzin nauk, które może wykorzystać w życiu i pracy. Współpracuje z medalistami Mistrzostw Polski i Europy, drużynami sportowymi, amatorami startującymi w zawodach jak i osobami, które chcą zmienić swój styl życia.
Od 2017r. zaangażowany w tworzenie Projektu Take Control, który ma za zadanie podnieść jakość usługi wśród trenerów personalnych.
Bartka możecie spotkać na szkoleniach: PFS Anatomia i fizjologia, PFS Gym Instructor, PFS Personal Trainer. Każdego uczestnika traktuje indywidualnie, zgodnie z maksymą: zespół tworzą jednostki i każda musi być silna. Instruktor zajęć zdrowy kręgosłup, kettlebell, treningu funkcjonalnego oraz motorycznego i kondycyjnego.
Uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez Bartka nie zabraknie Wam wiedzy merytorycznej i praktycznej, połączonej z doświadczeniem i dobrą atmosferą.

Kursy szkoleniowca