Teacher
Aneta Ziółkowska

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Instruktor fitness od 2003 roku, z Pure Health & Fitness związana od 2009 roku.

Szkoleniowiec Profi Fitness School. Fitness to jej pasja, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach, a także konwencjach fitness zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku nauczycielskim, lecz – jak sama twierdzi – jest niespełnionym nauczycielem wychowania fizycznego a spełnionym Instruktorem i Szkoleniowcem Fitness. Studia dały jej możliwość rozwoju; to tam ukończyła Kurs Instruktora Korektywy i Kompensacji oraz Kurs Instruktora Kulturystki. Dopełnieniem jej szkoleń było ukończenie podyplomowych studiów na SGGW – Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne.

Prozdrowotny trening to jej dewiza, specjalizuje się w zajęciach Pilates i Zdrowy Kręgosłup, gdzie szczególną uwagę zwraca na to, jak ważne jest utrzymywanie dobrej postawy ciała. Pełna profesjonalizmu zarówno na zajęciach fitness jak i treningach personalnych, zawsze doradzi jak się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Aneta jest także trenerem Kobiet w ciąży, uważa że czas poświęcony ciężarnej to czas cudownego relaksu z obu stron. Zawsze uśmiechnięta i otwarta, uwielbia pracę z ludźmi, wie jak zmobilizować swoich klientów do ciężkiej pracy. Pozytywna energia to nieodzowny element treningów z Anetą.