Master
Agnieszka Jargas

Kraj:
Polska

Szkoleniowiec ProFi Fitness School

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego, wydziału Zdrowia Publicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, podyplomowych studiów Public Relations w Poznaniu.

Z ProFi Fitness School związana od wielu lat jako uczestnik szkoleń, a od 2016 roku Agnieszka sprawdza się w roli szkoleniowca. Agnieszka ukończyła następujące kursy (i na codzień prowadzi):

Instruktor fitness od 2006 roku (ProFi Fitness School), Personalny trener medyczny (Body Work), Instruktor Pilates (ProFi Fitness School), Instruktor zajęć zdrowy kręgosłup (ProFi Fitness School), Instruktor Stretchingu (ProFi Fitness School), Instruktor Aqua aerobiku(ProFi Fitness School), deepWORK Instructor (Euro Fitness School) Total body conditioning.

 

Agnieszka specjalizuje się w formach body&mind. Jej celem jest podarowanie uczestnikom zajęć narzędzi umożliwiających utrzymanie ciała w zdrowiu i dobrej kondycji za pomocą nieskomplikowanych ćwiczeń fizycznych. 

Edukacja zdrowotna to kolejny istotny aspekt, który może wynieść z zajęć uczestnik. Lekcje prowadzone przez Agnieszkę są merytorycznie i technicznie na najwyższym poziomie. Pomimo spokojnej natury klas body&mind, prowadząca dba o wysoki poziom energetyczny i sporą dawkę humoru.

 

Nie samym fitnessem żyje człowiek. Przez 9 lat wraz z fitnessem, Agnieszka, znana jako Bella, rozwijała swoją drugą wielką pasję, salsę cubanę, co przyniosło jej zwycięstwo w konkursie Primavera Salsa Open 2009 w kategorii Rueda de Casino. Przez 7 lat prowadziła kursy salsy cubany w Poznaniu. W 2016 roku została mamą, dzięki czemu gimnastykuje się już nie tylko w pracy, ale także w domu.

Kursy szkoleniowca