NOWOCZESNY MODEL PRACY TRENERA LIVE

Szkolenia LIVE/WEBINARY
NOWOCZESNY MODEL PRACY TRENERA
LIVE
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie w wersji LIVE odbywa się w formie webinaru w profesjonalnej platformie internetowej. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym.

 

 

Szkolenie Nowoczesny Model Pracy Trenera to odpowiedź na problemy, które trenerzy personalni znają bardzo dobrze oraz te, które poznali w roku 2020.

Jako trener, najprawdopodobniej pracujesz w klasycznymi modelu treningów 1-1, sprzedajesz treningi na pakiety i rozliczasz się z klientem za trening trwający godzinę.

Takie podejście ma kilka ograniczeń.

Po pierwsze - czas treningu. Godzinny trening jest sztuczny. Nie każdy trening powinien trwać godzinę. Czasem wystarczy 30 minut, a czasem będzie potrzebne 1,5 godziny. To, że umawiamy się na godzinę zegarową jest raczej podyktowane pewnym standardem i tym, aby nie mieć koszmaru z ustalaniem grafiku.

Po drugie - Twoje zarobki z miesiąca na miesiąc mogą być bardzo nierówne. Sprzedając w jednym miesiącu kilka dużych pakietów (30+ treningów) - musisz je "odpracować" w kolejnych miesiącach. Dodatkowo takie pakiety lubią się "przeciągać", ze względu na wypadające treningi (delegacje, choroby, dzieci itp.). Chcąc utrzymać długotrwałą współpracę będą pojawiały się momenty, kiedy z jednej strony masz mało pracy, bo treningi wypadają, z drugiej nie do końca możesz pozyskiwać nowych klientów, żeby nie przepełnić grafiku, bo co kiedy wrócą Twoje stałe osoby? To efekt ograniczenia czasowego w klasycznym modelu pracy trenera. Prowadząc tylko treningi personalne jesteś ograniczony godzinami, kiedy klienci mogą z Tobą ćwiczyć. Najczęściej są to popołudnia, wieczory, lub bardzo wczesne godziny poranne.

Oprócz tego, mało który trener ma pomysł na swoją markę osobistą. Skoro wszyscy jesteśmy trenerami - wszyscy konkurujemy ze sobą. Mimo, że w praktyce specjalizujemy się w różnych formach treningu i każdy z nas ma inne doświadczenia i wiedzę. Dodatkowo bazujemy w większości na marketingu szeptanym. Polecenia, to oczywiście świetny sposób pozyskiwania klientów, ale mało przewidywalny. Z drugiej strony - prowadzenie fanpage'y, czy kampanii w mediach społecznościowych wymaga dużo czasu, zaangażowania i wiedzy wykraczającej daleko poza fach trenera. Nawet jeśli zdecydujesz się włożyć ten czas i pracę w budowę profilu o dużych zasięgach, jesteś ograniczony liczbą treningów, jakie możesz poprowadzić w ciągu dnia.

Ok, ponarzekałem, skrytykowałem. Co dalej?

Nowoczesny Model Pracy Trenera.

To szkolenie to podsumowanie kilku lat doświadczenia pracy trenerskiej - z perspektywy budowy stabilnego biznesu.

Szkolenie to rozwiązuje wszystkie powyższe problemy, a do tego pozwala:

 • opanować finanse w Twoim biznesie trenerskim
 • opracować Twoją markę osobistą, dzięki której przestaniesz być "kolejnym trenerem", a zaczniesz trafiać do ludzi, którzy chcą z Tobą trenować
 • wdrożyć 4 sprawdzone metody pozyskiwania klientów
 • rozbudować ofertę, aby ułatwić proces sprzedaży
 • zwiększyć liczbę osób, które możesz mieć pod opieką i zmniejszyć ryzyko finansowe przy utracie klienta
 • podnieść swoje zarobki, obniżając cenę za współpracę (tak, to możliwe)
 • działać, wykorzystując skalę - czyli bez szklanego sufitu, wynikającego z liczby treningów, jakie jesteś w stanie poprowadzić w tygodniu czy miesiącu
 • działać online tak, aby różne nieprzewidziane sytuacje (np. zamknięcie klubu, kwarantanna itp.) nie blokowały 100% Twoich zarobków
 • usprawnić pracę, żeby nie marnować czasu na nudne i powtarzalne czynności
 • dostosować Twój biznes do aktualnych potrzeb - jeśli w danym momencie chcesz pracować więcej na sali, masz taką możliwość. Jeśli potrzebujesz więcej czasu dla siebie i chcesz pracować z klientami online, możesz łatwo zmienić proporcje
 • wyjść ze współpracą poza salę treningową - nasi klienci potrzebują wsparcia, motywacji, a czasem po prostu słowa otuchy. Nie musimy się spotykać w klubie fitness, żeby im to zaoferować.

Czym jest trening online?

To nie tylko skype/zoom z klientem, podczas, którego robimy to co zazwyczaj na treningu personalnym. Trening online, to wykorzystanie technologii, aby zaoferować jak najlepsze wsparcie i poprowadzić Twoich klientów do celu.

Oczywiście spotkanie na skype, może być jedną z form takiej współpracy, ale przede wszystkim to: monitorowanie postępów, ocena techniki, zarządzanie planem treningowym/dietą klienta, tworzenie grupy klientów, którzy motywują się wzajemnie.

Co więcej - taka współpraca wcale nie wyklucza spotkań na sali. Ja sam głównie działam w formie hybrydowej.

Kurs trwa 10 godzin i jest to maksymalnie skondensowana wiedza, którą możesz zastosować od razu.

Pierwszego dnia omawiamy budowę Twojej marki personalnej, przygotowanie oferty, wycenę pakietów i strategie pozyskiwania klientów.

Drugiego dnia wykorzystamy to co opracowaliśmy i omówimy przejście online, organizację pracy i narzędzia, które będą Ci do tego potrzebne.

Kurs skupia się na biznesowych elementach pracy trenera. Podczas szkolenia nie będą omawiane strategie prowadzenia treningów, ani metodyka pracy z klientami.

Do udziału w szkoleniu Nowoczesny Model Pracy Trenera zapraszamy osoby, które posiadają uprawnienia Trenera Personalnego.

2 dni - 10h

 

23.10.21r.

Sobota 10.00 - 15.00

30.10.21r. 

Sobota 10.00 - 15.00

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia Nowoczesny Model Pracy Trenera.

Szkolenie dostępne jest w promocyjnej cenie 990 zł 490 zł.

Możliwość płatności ratalnej:

Raty udzielane są wewnętrznie przez Akademię (bez weryfikacji i wniosków bankowych).

 

I rata w kwocie 245 zł płatna w ciągu 24h od daty rejestracji.

II rata w kwocie 245 zł płatna w kolejnym miesiącu.

 

Najbliższe szkolenia