BEZPŁATNY WEBINAR: Jak wykorzystać wiedzę nad mózgiem w zawodzie fitness?

Szkolenia LIVE/WEBINARY
BEZPŁATNY WEBINAR: Jak wykorzystać wiedzę nad mózgiem w zawodzie fitness?
  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez dwie specjalistki: Izabelę Alvarez oraz Annę Urbańską: "Jak wykorzystać wiedzę nad mózgiem w zawodzie fitness?", podczas którego dowiesz się więcej na temat działania mózgu klienta, czym jest "trójkolorowy mózg", czy "trudny klient" jest naprawdę trudnym klientem oraz dowiesz się jak zbudować trwałe relacje z klientami.

Program został przygotowany przez Trenerki z ogromnym doświadczeniem, którym chcą się z Tobą podzielić z uwzględnieniem aktualnych badań nad mózgiem. Nasz gość specjalny Anna Urbańska to Master Trener STRUCTOGRAM-u, czyli metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Izabela Alvarez to założycielka Akademii ProFi Fitness School, wieloletnie prezenterka, szkoleniowiec, Instruktorka Fitness, a także absolwentka wychowania fizycznego oraz wykładowca anatomii i fizjologii wysiłku.

 

PROGRAM LIVE'A:

  • Jak działa mózg naszego klienta, kiedy wchodzi do klubu fitness?
  • Czym jest Analiza Biostrukturalna i jak ją wykorzystać w pracy?
  • Jak zbudować trwałe relacje z klientami?
  • Co to znaczy, że klient ma „trójkolorowy mózg"?
  • Jak poradzić sobie z „trudnym klientem" i czy on na pewno takim jest?

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Webinar jest darmowy.