BEZPŁATNY WEBINAR: Jak legalnie prowadzić biznes instruktora fitness i trenera personalnego w 2024r., pomimo licznych zmian w przepisach?

  TERMINY SZKOLENIA

Zapraszamy do obejrzenia darmowego materiału: "Jak legalnie prowadzić biznes instruktora fitness i trenera personalnego w 2024r., pomimo licznych zmian w przepisach? Jak nie narazić się na kontrole, co nam grozi i czego unikać, by nie oberwać rykoszetem?", który przygotował Michał Kosel.

Na tym webinarze Michał opowie o tym jak odróżnić legislatorów, czyli funkcjonariuszy publicznych wykwalifikowanych do zapewniania organom władzy publicznej fachowego wsparcia w procesie stanowienia prawa, od osób, które tej funkcji pełnić nie mogą. Opowie też, jak można legalnie prowadzić biznes mając pełne zwolnienie z ZUS, czy podatku dochodowego. Część z nas nie wie, że również można uniknąć podatku VAT zachowując 23% kwoty, którą płaci klient. Ta wiedza może sprawić, że dobrnięcie do stabilnego punktu w rozwoju zajmie Wam 8, zamiast 28 miesięcy.

W czasie 30-minutowego webinaru otrzymasz konkretne informacje i narzędzia od uznanego autorytetu w branży prawnej i fitness, który pomoże Wam uniknąć wielu formalności, zderzeń z przepisami prawa, zagrożeń w branży fitness, a Ty dzięki temu oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy.

Prowadzący: Michał Kosel z Kancelarii IRBIS, który od ponad dekady jest związany z rynkiem fitness oraz pasjonatami, którzy chcą zarabiać na pasji. Sam otwierał lata temu swoje pierwsze kluby bez złotówki na koncie i borykał się przez lata z kontrolami, urzędami, opłatami za zbędne licencje i widział jak próbuje się pasjonatów naciągać na zbędne pozwolenia i koszty.

 

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Aby obejrzeć materiał, ZAREJESTRUJ SIĘ. Po dokonaniu rejestracji otrzymasz link z dostępem do platformy, w której znajduje się nagranie.

Materiał jest darmowy!

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz