SZKOLENIA LIVE/WEBINARY

SZKOLENIA LIVE 

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia w wersji live, które będą się składały z cz. teoretycznej oraz praktycznej. Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział zarówno w szkoleniu live, jak i w certyfikowanym szkoleniu prowadzonym "na żywo" w klubie fitness przez szkoleniowca, będą mieli taką możliwość poprzez wybór szkolenia rozszerzonego (live + szkolenie praktyczne). 
Szkolenia Live będą odbywały się na profesjonalnej platformie internetowej.
W czasie trwania szkolenia będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym. 
Czas przewidywany na szkolenia live to 1 lub 2 dni po kilka godzin w zależności od wybranej tematyki. 
wersji podstawowej szkolenia (LIVE) nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.
Tylko po odbyciu wersji rozszerzonej uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji oraz udział w szkoleniu ProFi Fitness School. 
 

WEBINARY

To otwarte wykłady 2-3 godzinne w wersji LIVE, które odbywają się na profesjonalnej platformie internetowej. Webinar (wykład) to skondensowana forma wiedzy w pigułce, która będzie składała się z części teoretycznej oraz praktycznej. Część praktyczna będzie polegać na pokazie i omówieniu ćwiczeń/techniki przez szkoleniowca. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym. 

Nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, webinary są otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.