SZKOLENIA LIVE

W związku z zamknięciem klubów fitness jesteśmy zmuszeni przenieść terminy planowanych szkoleń stacjonarnych. Obecnie pracujemy nad nowym kalendarzem szkoleń, który udostępnimy do połowy kwietnia na naszej stronie internetowej.
 
Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia w wersji live, które będą się składały z cz. teoretycznej oraz praktycznej . Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział zarówno w szkoleniu live, jak i w certyfikowanym szkoleniu prowadzonym "na żywo" w klubie fitness przez szkoleniowca, będą mieli taką możliwość poprzez wybór szkolenia rozszerzonego (live + szkolenie praktyczne).
 
Szkolenia dostępne w wersji live:
 
 
Dla wszystkich z Państwa, którzy odczuwają finansowe skutki kryzysu, uruchomiliśmy specjalną możliwość odroczenia płatności - promocja "Kup teraz - zapłać 50% później".
 
50% wartości szkolenia regulują Państwo przy zakupie, natomiast drugie 50% płatności można zrealizować po upływie 3 miesięcy od daty zakupu. Istnieje możliwość rozłożenia drugiej części płatności na indywidualne raty. W celu ustalenia indywidualnych rat prosimy o kontakt z naszym biurem.
 
Przypominamy też, że zespół ProFi Fitness przygotował dla Państwa szkolenia LIVE, z których mogą Państwo skorzystać w tym wyjątkowym okresie również z uwzględnieniem odroczonej płatności.
 
Dla osób, które zdecydują się na opłacenie szkolenia w całości, przygotowaliśmy dodatkowo voucher o wartości 200 zł do wykorzystania przy kolejnym szkoleniu.
 
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem promocji.