SZKOLENIA LIVE 

Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia w wersji live, które składają się z części teoretycznej oraz praktycznej, w zależności od rodzaju szkolenia.
Szkolenia live odbywają się w profesjonalnej platformie internetowej, a w czasie trwania szkolenia będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym. 
Czas przewidywany na szkolenia live to 1-2 dni, w zależności od wybranej tematyki. Ze szkoleń mogą Państwo korzystać z każdego miejsca na ziemi, wystarczy tylko komputer/telefon z dostępem do Internetu. Po szkoleniu otrzymują Państwo czasowy dostęp do transmisji ze szkolenia.

WEBINARY

To otwarte wykłady 1-4 godzinne w wersji LIVE, które odbywają się na profesjonalnej platformie internetowej. Webinar (wykład) to skondensowana forma wiedzy w pigułce, która będzie składała się z części teoretycznej oraz praktycznej, w zależności od wybranego tematu. Część praktyczna będzie polegać na pokazie i omówieniu ćwiczeń/techniki przez szkoleniowca. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym. 

Nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, webinary są otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

SZKOLENIA ONLINE

To szkolenia, które dostępne są w formie nagrań. Po dokonaniu płatności otrzymujecie dostęp do platformy, w której znajdują się nagrania, skrypty oraz prezentacje, w zależności od wybranego szkolenia.

`
`

WEBINAR

`
`
`

BEZPŁATNY WEBINAR

`
Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz