Pakiet Szkoleń Uzupełniających nr 3 Trener Personalny

Pakiety Szkoleń
Pakiet Szkoleń Uzupełniających nr 3
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET SZKOLEŃ UZUPEŁNIAJĄCYCH NR 3

Czy wiesz jak ważny jest rozwój i edukacja w branży fitness?

Aktualnie rynek trenerski wymaga od Trenerów Personalnych coraz większych kompetencji i doświadczenia. Coraz więcej klientów boryka się z kontuzjami, dysfunkcjami lub jako klienci wymagający, potrzebują pomocy po przebytych zabiegachoperacjach lub przy schorzeniach, które towarzyszą im na stałe.
Czy wiesz w jaki sposób stać się kompetentnym Trenerem? W ProFi wiemy jak to zrobić i chętnie Ci w tym pomożemyZaufaj nam, jesteśmy na rynku od prawie 20 lat, wyszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy osób i zawsze podążamy za aktualnymi trendaminajnowszymi badaniami i wiedzą, a nasza kadra to świetni specjaliści z ogromnym doświadczeniem.

Poznaj naszą ofertę Pakietów Szkoleń Uzupełniających, które pomogą Ci w rozwoju, zdobyciu nowej wiedzy i umiejętności. Pakiety zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś mógł zdobyć niezbędną wiedzę z różnych dziedzin m.in. dietetyki, zdrowego kręgosłupa, metod treningowych ze sprzętem oraz bez sprzętu, a także programowania treningówGwarantujemy, że wiedza zdobyta na każdym ze szkoleń będzie dla Ciebie przydatna i będziesz mógł ją wykorzystać od razu po szkoleniu.

Zostań Trenerem Personalnym na najwyższym poziomie kompetencji, wyróżnij się na rynku trenerskim i zadbaj o swoich klientów kompleksowo!

12 szkoleń

Jeśli któreś ze szkoleń zrealizowałeś wcześniejskontaktuj się z nami w celu wymiany szkolenia lub przygotowania indywidualnego pakietu dla Ciebie!

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I LIVE

Szkolenie PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I przygotowane jest dla wszystkich osób chcących wejść na wyższy poziom treningu siłowego i sportowego. Podczas szkolenia dowiesz się dlaczego metody progresji są jednymi z najważniejszych elementów skutecznego i zdrowego treningu, nauczysz się układać spersonalizowane plany treningowe na wszystkich poziomach zaawansowania, poznasz programy siłowehipertroficzne oraz power body building. Dowiesz się również jaki sposób modelować parametrami treningowymi i rodzajami periodyzacji dla uzyskania maksymalnych efektów treningowych, poznasz różnice programowania treningu dla kobiet i mężczyzn, model GAS i proces superkompensacji w treningu oraz zasady i reguły programowania treningowego obowiązujące w treningu siłowym.

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level II LIVE

Szkolenie PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level II pozwoli Ci uzyskać dokładną wiedzę jak wprowadzać rozwój takich zdolności jak moc czy siła, która stanowi kluczową zdolność w każdym sporcie. Dzięki tym składowym poziom drugi jest niezbędny, żeby móc osiągnąć światowy poziom prowadzenia swoich podopiecznych, który będzie Cię wyróżniał od szerokiego grona trenerów, układających plan treningowy tylko na podstawie doboru ćwiczeń. Podczas szkolenia poznasz m.in. metody sterowania skalą RPE i % maksymalnych, podstawowe i rozszerzone standardy periodyzacji liniowej, blokowej, falowej i sprzężonej, a także budowanie siły, mocy i hipertrofii w periodyzacji rocznej.

PFS® Taśmy Podwieszane Podczas szkolenia poznasz i nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia z użyciem taśm podwieszanych, budować specjalistyczną rozgrzewkę dla początkujących i zaawansowanychasekurować oraz korygować ćwiczącego. Nauczysz się również programować treningi indywidualne oraz konstruować zajęcia w małych grupach (6 lekcji pokazowych), poznasz programy treningowe ukierunkowane na budowanie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej oraz pracę z osobami o różnych stopniach zaawansowania.
PFS® Kettlebells Training Trening z kettlebell pozwala w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne efekty. Angażuje do pracy prawie wszystkie mięśnie, poprawia kondycję, wydolność, ogólną mobilność i elastyczność naszego ciała, koordynację ruchową, pozwala skutecznie walczyć ze zbędnymi kilogramami oraz zapobiega bólom pleców i kręgosłupa. Podczas szkolenia poznasz podstawowe i złożone ćwiczenia z odważnikami kulowymi oraz nauczysz się łączyć je w ciekawe kompleksy ruchowe. Jest to jedna z najlepszych metod do rozwoju wszystkich cech motorycznych: siły, lokalnej wytrzymałości mięśniowej, dynamiki, stabilizacji globalnej i lokalnej oraz koordynacji ruchowej. Dopiero połączenie tych elementów w jedną całość sprawi, że każdy ruch będzie płynny i efektywny.

PFS® Diagnostyka Funkcjonalna

Szkolenie PFS® Diagnostyka Funkcojonalna przygotowane jest dla każdego, kto chce poznać nowoczesne metody diagnozowania przyczyny dysfunkcji aparatu ruchu i zdobyć narzędzia do pracy z klientem w celu prewencji kontuzji. Podczas szkolenia dowiesz się jak przy pomocy prostych ćwiczeń kontroli motorycznej wyeliminować długofalowo przyczynę dysfunkcji aparatu ruchu i przede wszystkim żyć zdrowiej i czuć się lepiej. Poznasz również testy funkcjonalne, dowiesz się jak prawidłowo je wykonać oraz jakie błędy i zaburzenia motoryczne można zauważyć podczas szczegółowej analizy.

PFS® Trening Funkcjonalny

Trening Funkcjonalny to system ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Jest to metoda bazująca na gruntownej analizie potrzeb klienta, a następnie przy pomocy ćwiczeń wielopłaszczyznowych, poprawia funkcje jego ciała. Taki system ćwiczeń można zastosować w każdej grupie wiekowej i w każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej ćwiczących. Podczas szkolenia PFS Trening Funkcjonalny dowiesz się w jaki sposób kształtować, leżące u podstaw motoryczności człowieka, wzorce ruchowe, które są niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju ruchowego. Dowiesz się również jak zwiększyć sprawność mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych, przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokich i globalnych. Aby uniknąć kontuzji, trening powinien być poprzedzony wstępną analizą ciała klienta, w czasie której bada się u niego podstawowe wzorce ruchowe, stawia diagnozę, a następnie zaleca odpowiednie ćwiczenia.

 PFS® Cross Training
(+34 materiały filmowe z pokazem i techniką ćwiczeń)
Cross Training to jedna z najbardziej popularnych form treningowych. Rozwijający się trend CrossFitu tworzy potrzebę wprowadzania tego typu zajęć do klubów fitness, a co za tym idzie, zwiększa zapotrzebowanie na trenerów posiadających wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Szkolenie PFS® Cross Training pozwoli Ci poznać i nauczyć się techniki ćwiczeń wchodzących w zakres cross trainingu wraz z mobilizacjamiaktywacjamiasekuracją oraz ćwiczeniami pomocniczymi. Poznasz metodykę nauczania oraz sposoby eliminowania podstawowych błędów w ćwiczeniach. Dowiesz się jak dobierać poziom trudności ćwiczeń dla osoby początkującej oraz zaawansowanej, poznasz różne rodzaje rozgrzewki, a także nauczysz się prowadzenia zajęć w grupie
PFS® Powerband & Miniband Workshop Warsztat PFS® Powerband & Miniband Workshop to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego w oparciu o ćwiczenia aktywizujące. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń przy użyciu gum oporowych miniband i powerband wprowadzą Cię w nowy wymiar treningu, w którym każdy mięsień w Twoim ciele zostanie zaangażowany do działania. Udział w warsztacie pozwoli Ci poznać i nauczyć się ponad 100 ćwiczeń, które możesz stosować w ramach rozgrzewki, poznasz podstawowe i utrudnione wersje ćwiczeń aktywizujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe, a  także ćwiczenia mobilizujące i stabilizujące stawy ramienne i biodrowe.
PFS® Trening Kobiet w Ciąży i po Porodzie Szkolenie PFS® Trening Kobiet w Ciąży i po Porodzie jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku usług fitness na wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, posiadających umiejętności prowadzenia bezpiecznego treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie. Wiedza na temat zachodzących zmian w ciele kobiety w przebiegu ciąży, powikłania poporodowe, przeciwwskazania do treningu i zagrożenia zbyt intensywnego treningu, to jedynie kilka z najważniejszych zagadnień, które powinien posiadać instruktor/trener chcąc prowadzić swoje klientki odpowiedzialnie i bezpiecznie.
Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem Większość instruktorów fitness i trenerów personalnych bardzo często popełnia błędy podczas pierwszego kontaktu z klientem, co skutkuje tym, że klient nie decyduje się na wykupienie treningu, nie przychodzi na kolejne zajęcia lub wychodzi w ich trakcie. Instruktorzy i trenerzy często nie rozumieją czego obawia się klient. Dzięki szkoleniu Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem  poznasz rozwiązania na wszystkie wyżej wymienione problemy i zbudujesz trwałą relację z klientem, która pozwoli Ci zrozumieć i tym samym zatrzymać klienta na dłużej. Wejdziesz również na najwyższy poziom komunikacji międzyludzkiej i osiągniesz zamierzone cele.
PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata. Webinar PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata jest dedykowany wszystkim, którzy walczą z bólem: u siebie lub u swoich klientów. Poznasz sposoby diagnozy i oceny ciała (własnego lub klienta) oraz otrzymasz narzędzia do rozwiązania potencjalnych, odnalezionych w ciele problemów, aby skutecznie je wyleczyć. Podczas webinaru dowiesz się jak zniwelować ból kręgosłupa, poznasz sposoby radzenia sobie z bólem kolan, dowiesz się jakie mogą być przyczyny bólu biodra oraz dowiesz się jak poradzić sobie z bólem barków.
PFS® Kształtowanie Pośladków w Treningu Kobiet

Piękne pośladki to marzenie każdej trenującej osoby. Poznaj aktualne tajniki ćwiczeń modelujących pośladki oraz innowacyjne podejście do budowania planów treningowych mających na celu budowę pośladków bez rozbudowywania ud. Podczas webinaru zostaną m.in. omówione funkcje i budowa mięśni pośladkowych, 5 najlepszych ćwiczeń na pośladki, nietypowy sposób na stagnację treningową, innowacyjny podział oraz dobór odpowiednich ćwiczeń zgodnie z ich zastosowaniem: Stretchers, Activators, Pumpers.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka lub są absolwentami szkoleń trenerskich/fitness.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniach w pakiecie, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Na realizację pakietu uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

Na każdy moduł szkolenia w pakiecie należy dokonać osobnej rejestracji.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska. Każde ze szkoleń posiada punkty CPD (Continue Professional Development). 

 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z programowania i planowania treningu (8 pkt CPD).

PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level II - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z programowania i planowania treningu (8 pkt CPD).

- PFS Diagnostyka Funkcjonalna - certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji oraz ukończenie szkolenia (12 pkt CPD).

- PFS Taśmy Podwieszane - Instruktor Suspension Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć na taśmach podwieszanych (6 pkt CPD).

PFS Kettlebells Training - Instruktor Kettlebells Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z użyciem kettlebells (6 pkt CPD).

PFS Trening Funkcjonalny - Instruktor Functional Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego (12 pkt CPD).

- PFS Cross Training - Instruktor Cross Trainingu - uprawnienia do prowadzenia zajęć typu cross training (12 pkt CPD).

- PFS Powerband & Miniband Workshop - certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatu oraz zdobycie kwalifikacji do prowadzenia zajęć z użyciem gum powerband i miniband (8 pkt CPD).

- PFS Trening Kobiet w Ciąży i po Porodzie - Prenatal and Postnatal Fitness Training Instructor - certyfikat potwierdzający zdobycie uprawnień do prowadzenia zajęć z kobietami w ciąży oraz po porodzie (16 pkt CPD).

- PFS Skuteczny Instruktor i Trener w Relacji z Klientem - elektroniczny certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

PFS Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata - elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze.

- PFS Kształtowanie Pośladków w Treningu Kobiet - elektroniczny certyfikat uczestnictwa w webinarze.

 

Pakiet dostępny w promocyjnej cenie 7681 zł 5200 zł!

Płatność: 

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1300 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1300 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1300 (wpłata w kolejnym miesiącu)

IV rata - 1300 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz