Pakiet Szkoleń Uzupełniających nr 2 Trener Personalny

Pakiety Szkoleń
Pakiet Szkoleń Uzupełniających nr 2
Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET SZKOLEŃ UZUPEŁNIAJĄCYCH NR 2

Czy wiesz jak ważny jest rozwój i edukacja w branży fitness?

Aktualnie rynek trenerski wymaga od Trenerów Personalnych coraz większych kompetencji i doświadczenia. Coraz więcej klientów boryka się z kontuzjami, dysfunkcjami lub jako klienci wymagający, potrzebują pomocy po przebytych zabiegachoperacjach lub przy schorzeniach, które towarzyszą im na stałe.
Czy wiesz w jaki sposób stać się kompetentnym Trenerem? W ProFi wiemy jak to zrobić i chętnie Ci w tym pomożemyZaufaj nam, jesteśmy na rynku od prawie 20 lat, wyszkoliliśmy kilkadziesiąt tysięcy osób i zawsze podążamy za aktualnymi trendaminajnowszymi badaniami i wiedzą, a nasza kadra to świetni specjaliści z ogromnym doświadczeniem.

Poznaj naszą ofertę Pakietów Szkoleń Uzupełniających, które pomogą Ci w rozwoju, zdobyciu nowej wiedzy i umiejętności. Pakiety zaprojektowaliśmy w taki sposób, abyś mógł zdobyć niezbędną wiedzę z różnych dziedzin m.in. dietetyki, zdrowego kręgosłupa, metod treningowych ze sprzętem oraz bez sprzętu, a także programowania treningówGwarantujemy, że wiedza zdobyta na każdym ze szkoleń będzie dla Ciebie przydatna i będziesz mógł ją wykorzystać od razu po szkoleniu.

Zostań Trenerem Personalnym na najwyższym poziomie kompetencji, wyróżnij się na rynku trenerskim i zadbaj o swoich klientów kompleksowo!

10 szkoleń

Jeśli któreś ze szkoleń zrealizowałeś wcześniejskontaktuj się z nami w celu wymiany szkolenia lub przygotowania indywidualnego pakietu dla Ciebie!

PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I LIVE

Szkolenie PFS® Programowanie i Planowanie Treningu Level I przygotowane jest dla wszystkich osób chcących wejść na wyższy poziom treningu siłowego i sportowego. Podczas szkolenia dowiesz się dlaczego metody progresji są jednymi z najważniejszych elementów skutecznego i zdrowego treningu, nauczysz się układać spersonalizowane plany treningowe na wszystkich poziomach zaawansowania, poznasz programy siłowehipertroficzne oraz power body building. Dowiesz się również jaki sposób modelować parametrami treningowymi i rodzajami periodyzacji dla uzyskania maksymalnych efektów treningowych, poznasz różnice programowania treningu dla kobiet i mężczyzn, model GAS i proces superkompensacji w treningu oraz zasady i reguły programowania treningowego obowiązujące w treningu siłowym.

PFS® Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż

Szkolenie Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż to intensywny trening umiejętności miękkich i sprzedażowych, a także komunikacji wieloma kanałami przeznaczony dla trenerów. Na zajęciach omówimy proces sprzedażowy krok po kroku, będziemy doskonalić umiejętność prowadzenia perfekcyjnej konsultacji i oferowania konkretnych rozwiązań. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i właściwie na nie odpowiadać oraz przekonywać ich do siebie, używając skutecznej komunikacji Trener - Klient. Poznasz skuteczne metody pozyskiwania klientów.

PFS® Trening Funkcjonalny

Trening Funkcjonalny to system ćwiczeń, którego podstawą jest funkcjonalność ruchu, czyli możliwość jego wykorzystania w życiu codziennym. Jest to metoda bazująca na gruntownej analizie potrzeb klienta, a następnie przy pomocy ćwiczeń wielopłaszczyznowych, poprawia funkcje jego ciała. Taki system ćwiczeń można zastosować w każdej grupie wiekowej i w każdym stopniu zaawansowania sprawności ruchowej ćwiczących. Podczas szkolenia PFS Trening Funkcjonalny dowiesz się w jaki sposób kształtować, leżące u podstaw motoryczności człowieka, wzorce ruchowe, które są niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju ruchowego. Dowiesz się również jak zwiększyć sprawność mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych, przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokich i globalnych. Aby uniknąć kontuzji, trening powinien być poprzedzony wstępną analizą ciała klienta, w czasie której bada się u niego podstawowe wzorce ruchowe, stawia diagnozę, a następnie zaleca odpowiednie ćwiczenia.

 PFS® Cross Training
(+34 materiały filmowe z pokazem i techniką ćwiczeń)

Cross Training to jedna z najbardziej popularnych form treningowych. Rozwijający się trend CrossFitu tworzy potrzebę wprowadzania tego typu zajęć do klubów fitness, a co za tym idzie, zwiększa zapotrzebowanie na trenerów posiadających wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Szkolenie PFS® Cross Training pozwoli Ci poznać i nauczyć się techniki ćwiczeń wchodzących w zakres cross trainingu wraz z mobilizacjami, aktywacjami, asekuracją oraz ćwiczeniami pomocniczymi. Poznasz metodykę nauczania oraz sposoby eliminowania podstawowych błędów w ćwiczeniach. Dowiesz się jak dobierać poziom trudności ćwiczeń dla osoby początkującej oraz zaawansowanej, poznasz różne rodzaje rozgrzewki, a także nauczysz się prowadzenia zajęć w grupie

PFS® Powerband & Miniband Workshop Warsztat PFS® Powerband & Miniband Workshop to najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego w oparciu o ćwiczenia aktywizujące. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń przy użyciu gum oporowych miniband i powerband wprowadzą Cię w nowy wymiar treningu, w którym każdy mięsień w Twoim ciele zostanie zaangażowany do działania. Udział w warsztacie pozwoli Ci poznać i nauczyć się ponad 100 ćwiczeń, które możesz stosować w ramach rozgrzewki, poznasz podstawowe i utrudnione wersje ćwiczeń aktywizujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe, a  także ćwiczenia mobilizujące i stabilizujące stawy ramienne i biodrowe.
PFS® Zdrowy Kręgosłup
Moduł Główny
PFS® Zdrowy Kręgosłup Moduł Główny jest modułem diagnostycznym. Oznacza to, że dowiesz się jak zacząć pracę z Klientem, a także poznasz zasady prowadzenia wywiadu. Dowiesz się o co zapytać podopiecznego, aby uzyskać kluczowe informacje potrzebne do ułożenia treningu lub zajęć grupowych. Perfekcyjna diagnostyka jest podstawą do prowadzenia bezpiecznego treningu, zarówno indywidualnego, jak i grupowego. Szkolenie wyposaży Cię w wiele przydatnych narzędzi diagnostycznych i metodycznych.
PFS® Trening Osób Otyłych i z Nadwagą
(+30 materiałów filmowych z pokazem ćwiczeń)

Nadwaga i otyłość to stan, który znacząco wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną. Zaburzenia depresyjne i lękowe, a także kompulsywne objadanie się, prowadzą w efekcie do bardzo niekorzystnych zmian w składzie ciała, rozregulowując wrażliwą wewnętrzną homeostazę. Szkolenie PFS® Trening Osób Otyłych i z Nadwagą przeznaczone jest dla każdego, kto chce zdobyć wiedzę z zakresu metodyki treningu oraz analizy potrzeb osoby z nadwagą/otyłej oraz dla każdego, kto chce się dowiedzieć, jak rozmawiać z osobami borykającymi się z tzw. efektem jo-jo. Udział w szkoleniu pozwoli Ci budować plany treningowe oraz wyliczać podstawowe zapotrzebowanie energetyczne, a także dowiesz się jak planować poziom wysiłku dla osób otyłych i z nadwagą oraz  jakich ćwiczeń nie powinno się stosować.

PFS® Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą LIVE Otyłość to choroba dotycząca coraz większej liczby ludzi na świecie, a z roku na rok przybywa osób, które cierpią z jej powodu. Nieprawidłowe odżywianie, brak aktywności fizycznej, złej jakości jedzenie, czy stany depresyjne - to tylko niektóre z czynników wywołujących otyłość. W jaki sposób podjąć z nią skuteczną walkę i jak ją wygrać? Szkolenie PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą. pozwoli Ci uzyskać wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji oraz suplementów.
PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata. Webinar PFS® Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata jest dedykowany wszystkim, którzy walczą z bólem: u siebie lub u swoich klientów. Poznasz sposoby diagnozy i oceny ciała (własnego lub klienta) oraz otrzymasz narzędzia do rozwiązania potencjalnych, odnalezionych w ciele problemów, aby skutecznie je wyleczyć. Podczas webinaru dowiesz się jak zniwelować ból kręgosłupa, poznasz sposoby radzenia sobie z bólem kolan, dowiesz się jakie mogą być przyczyny bólu biodra oraz dowiesz się jak poradzić sobie z bólem barków.
PFS® Trening Lower Body z Miniband

Webinar PFS® Trening Lower Body z Miniband jest przeznaczony dla Ciebie, jeśli chcesz znaleźć kreatywne rozwiązania na trening nóg i pośladków z jedną gumą miniband, poznać nowe​ niestandardowe ćwiczenia i metody ich progresji, nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, poznać metody treningowe, dzięki którym poprawisz swoje efekty zdrowotne i sylwetkowe.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby, które posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka lub są absolwentami szkoleń trenerskich/fitness.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniach w pakiecie, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

Na realizację pakietu uczestnik ma 1,5 roku od daty rozpoczęcia pierwszego szkolenia.

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska. Każde ze szkoleń posiada punkty CPD (Continue Professional Development). 

 

Uczestnik otrzymuje następujące certyfikaty oraz uprawnienia:

PFS Programowanie i Planowanie Treningu Level I - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z programowania i planowania treningu (8 pkt CPD).

PFS Organizacja Pracy i Skuteczna Sprzedaż - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie organizacji pracy i skutecznej sprzedaży (8 pkt CPD).

PFS Trening Funkcjonalny - Instruktor Functional Training - uprawnienia do prowadzenia zajęć z elementami treningu funkcjonalnego (12 pkt CPD).

- PFS Cross Training - certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji oraz uczestnictwo w szkoleniu, uprawnienia Professional Cross Training Instructor (12 pkt CPD).

- PFS Powerband & Miniband Workshop - certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatu oraz zdobycie kwalifikacji do prowadzenia zajęć z użyciem gum powerband i miniband (8 pkt CPD).

PFS Zdrowy Kręgosłup - Moduł Główny - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie zdrowia kręgosłupa.

- PFS Trening Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu w zakresie pracy z osobami otyłymi i z nadwagą.

PFS Dietetyka Osób Otyłych i z Nadwagą - certyfikat uczestnictwa w szkoleniu z dietetyki - moduł ukierunkowany na pracę z osobami otyłymi.

PFS Trening medyczny. Przetestuj i napraw swoje ciało, aby służyło Ci bez bólu na lata - certyfikat uczestnictwa w webinarze.

- PFS Trening Lower Body z Miniband - certyfikat uczestnictwa w webinarze.

Pakiet dostępny w promocyjnej cenie 5184 zł 4390 !

 

Płatność: 

Zadatek o wartości 800 zł wymagany jest w ciągu 24h od daty rejestracji na szkolenie, pozostałą część płatności należy uregulować do 10 dni przed planowaną datą rozpoczęcia pierwszego dnia kursu lub skorzystać z systemu ratalnego.

PŁATNOŚĆ - SYSTEM RATALNY 0%:

I rata - 1100 zł (wpłata w ciągu 24h od rejestracji)

II rata - 1100 zł (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1095 (wpłata w kolejnym miesiącu)

III rata - 1095 (wpłata w kolejnym miesiącu)

Najbliższe szkolenia

Umów się z doradcą
Skorzystaj z naszego doświadczenia umów się na bezpłatną konsultację.
Wypełnij formularz