PFS PILATES LEVEL I WERSJA LIVE

Szkolenia Instruktor Fitness
PFS PILATES LEVEL I
WERSJA LIVE
  TERMINY SZKOLENIA

Szkolenie w wersji LIVE (wersja podstawowa) odbywa się w formie webinaru w profesjonalnej platformie internetowej. Szkolenie będzie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej. Cześć praktyczna będzie polegać na pokazie ćwiczeń przez szkoleniowca. Zalecamy przygotować sobie miejsce, aby mogli Państwo ćwiczyć razem z osobą prowadzącą. W czasie trwania webinaru będą mogli Państwo zadawać pytania oraz rozmawiać z prowadzącym.

Uczestnicy, którzy będą chcieli wziąć udział zarówno w szkoleniu live, jak i w certyfikowanym szkoleniu prowadzonym "na żywo" w klubie fitness przez szkoleniowca, będą mieli taką możliwość poprzez wybór szkolenia rozszerzonego (live + szkolenie praktyczne).

Warunkiem uzyskania certyfikatu potwierdzającego zdobycie kwalifikacji jest uczestnictwo w wersji rozszerzonej szkolenia tj. udział w wersji live oraz w szkoleniu praktycznym w wybranym mieście oraz terminie:

09-10.05 Szczecin

23-24.05 Wrocław

06-07.06 Poznań/Warszawa

13-14.06 Kraków

27-28.06 Trójmiasto

 

Więcej terminów szkoleń praktycznych dodamy na naszą stronę internetową do połowy kwietnia.

 

Szkolenie PFS® Pilates Level I pozwoli Ci poznać bezpieczne i efektywne ćwiczenia techniki Pilates, które wzmacniają głębokie mięśnie tułowia i miednicy, stabilizują środek ciała oraz wpływają na stabilność całego gorsetu mięśniowego.

Ćwiczenia Pilates mają na celu zwiększenie świadomości własnego ciała, co wpływa na utrzymanie prawidłowej postawy w życiu codziennym. Profesjonalnie przekazana koncepcja treningu dostosowana jest do rożnego poziomu zaawansowania uczestników, jak i do każdej grupy wiekowej.

Nasz najnowszy system szkoleniowy PFS® Pilates Level I składa się z 18 ćwiczeń, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane zarówno w grupach początkujących jak i średniozaawansowanych.
Duża ilość godzin przeznaczonych na ćwiczenia pozwoli na indywidualną pracę z każdym kursantem oraz umożliwi maksymalne wykorzystanie wiedzy teoretycznej w praktyce.

 

Co nas wyróżnia?

Dzięki wykładowcom i twórcom kursu o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży fitness, możesz być pewien, że kurs przygotuje Cię do bycia doskonałym Instruktorem Pilatesu. Nauczysz się dobierać oraz wykorzystywać metody Pilates, a także dowiesz się jak przekazywać swoją wiedzę osobom ćwiczącym, w sposób profesjonalny z pełną świadomością pracy ludzkiego organizmu.

 

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Poznasz zasady i założenia techniki Pilates.
 • Zajęcia teoretyczne umożliwią Ci poznanie oraz opisanie ćwiczeń Pilates.
 • Zajęcia praktyczne pozwolą Ci poznać oraz udoskonalić technikę poznanych ćwiczeń.
 • Nauczysz się układać plan lekcji oraz dobierać metody do stopnia zaawansowania grupy oraz indywidualnych możliwości uczestników.
 • Otrzymasz indywidualne wskazówki dotyczące pracy z własnym ciałem, co pozwoli Ci dostrzegać problemy i błędy u uczestników zajęć.
 • Omówisz i poznasz poszczególne typy sylwetki oraz problemy, z którymi najczęściej spotyka się Instruktor podczas zajęć.
 • Uzyskasz szczegółowe informacje dotyczące pracy werbalnej z grupą.

 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla każdego Instruktora, który chciałby rozpocząć pracę z techniką Pilates, zdobyć nową wiedzę oraz zgłębić tajniki pracy z ludzkim ciałem. PFS® Pilates Level I to idealny wybór dla osób szukających nowych pomysłów i inspiracji oraz osób, które zainteresowane są tematyką body&mind.

 

Tematyka:

 • Koncepcja Treningu. 
 • Zasady i założenia ćwiczeń Pilates.
 • Technika oddychania.
 • Anatomia i biomechanika ruchu.
 • Metodyka nauczania w lekcji Pilates.
 • Planowanie zajęć.
 • Wizualizacja w przekazie ćwiczeń.
 • Głęboka stabilizacja mięśni tułowia i dna miednicy.

W wersji podstawowej szkolenia (LIVE) nie wymagamy wcześniejszych uprawnień, szkolenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób.

 

W wersji rozszerzonej (LIVE + szkolenie praktyczne na żywo w klubie fitness) w szkoleniu PFS® Pilates Level I mogą uczestniczyć osoby, które spełniają min. jeden z poniższych wymogów:

- posiadają udokumentowaną znajomość anatomii i fizjologii człowieka np. PFS Anatomia i Fizjologia

- posiadają uprawnienia Instruktora Fitness, Instruktora Siłowni lub Trenera Personalnego np. PFS Fitness Group Instructor, PFS Personal Trainer Combo

- są absolwentami uczelni wyższych na kierunkach sportowych lub medycznych np. wychowanie fizyczne, fizjoterapia.

 

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje uprawnienia umożliwiają udział w szkoleniu PFS® Pilates Level I, napisz do nas na adres e-mail info@profi-fitness.com.pl.

2 dni -10h

 

28-29.03.20r.:

Sobota: 09.00 -14.00

Niedziela: 09.00 - 14.00

Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej.

W wersji rozszerzonej uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS® Pilates Level I oraz uprawnienia instruktorskie (tytuł Professional Pilates Instructor).


Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 12 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Szkolenie dostępne jest w cenie:

1. wersja podstawowa (live) - 400 zł.

2. wersja rozszerzona (live + szkolenie praktyczne) - 380 zł (400zł+380zł)*.

 

*Dopłaty za szkolenie praktyczne tj. 380 zł można dokonać w późniejszym terminie, do 5 dni przed jego organizacją.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji Kup teraz - zapłać 50% później: 
1. Korzystając z promocji "Kup teraz - zapłać 50% później" Uczestnik dokonuje zapłaty 50% ceny standardowej w ciągu 24h od daty dokonania zakupu. 
2. Pozostałe 50% ceny Uczestnik jest zobowiązany uregulować po upływie 3 miesięcy od daty zakupu lub może je rozłożyć na kilka dogodnych rat. W celu ustalenia indywidualnej płatności ratalnej należy skontaktować się z Biurem ProFi Fitness School

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem promocji Kup teraz - zapłać 50% później.
 

Szkoleniowcy

Najbliższe szkolenia