Szkolenia Instruktor Fitness
PFS® TRENING KOLARSKI
  TERMINY SZKOLENIA

PFS® Trening Kolarski to idealna alternatywa dla treningu kolarskiego w warunkach klubowych na sali fitness, w okresie w którym często nie ma możliwości aby trenować i ćwiczyć na zewnątrz. Okres przygotowawczy, zimowy to nie tylko zgrupowania w ciepłym klimacie za granicą. Możesz to zrobić w Polsce, a my pokażemy Ci w jaki sposób. Nie musisz być instruktorem Cycling, wystarczy, że pasjonujesz się kolarstwem. Praca u podstaw i praca własna to klucz do sukcesu w sezonie startowym. Chcemy podzielić się z Tobą naszym doświadczeniem pokazując podobieństwa i różnice między treningiem typowo kolarskim, a zajęciami Cycling. Pokażemy Ci tradycyjny trening na rowerze stacjonarnym, a także rozwiniemy trening kolarski.

Spora część klientów, którzy uczestniczą w zajęciach klubowych Cycling, to amatorzy kolarstwa górskiego, szosowego, czy triathlonu. Podczas tego spotkania postaramy się przybliżyć zarówno teoretycznie, jak i praktycznie tajniki treningu kolarskiego.

Podczas warsztatu skupimy naszą uwagę na mocno rozwiniętej części praktycznej. Zaplanowana jest duża ilość jazdy na rowerze, praca z monitorem pomiaru tętna, budowanie profili zajęć, jak również doskonalenie techniki jazdy. Bardzo ważną kwestią będzie sfera mentalna, siła wewnętrzna, która napędza nas do działania i sprawia, iż cały czas się rozwijamy i chcemy więcej.

 

Warsztat skierowany jest do wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę w zakresie cyclingu i treningu kolarskiego na rowerach stacjonarnych.

Uczestnicy zyskają warsztat do pracy z grupą kolarską, ale również do pracy nad rozwojem własnych umiejętności i budową podstawowych cech motorycznych, niezbędnych w okresie przygotowawczym każdego kolarza, zarówno amatora jak i zawodnika.

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Każdy uczestnik powinien mieć własny monitor pracy serca.

1 dzień - 5h.

Materiały w wersji elektronicznej.

Po dokonaniu płatności uczestnik otrzymuje nielimitowany dostęp do platformy e-learningowej, gdzie znajdują się wszystkie materiały szkoleniowe.

 

Dostęp do platformy uczestnik otrzymuje drogą mailową po dokonaniu płatności (po otrzymaniu informacji o zmianie statusu płatności na aktywny).

Uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w warsztatach PFS® Trening Kolarski.

*Warsztaty nie kończą się egzaminem.

Jesteśmy akredytowani przez REPs Polska
To szkolenie posiada 6 punktów CPD (Continue Professional Development). 

Warsztat dostępny jest w cenie 380 zł.