Pakiet VIP PROFESSIONAL Trener Personalny ®

Pakiety VIP
Pakiet VIP PROFESSIONAL Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET PODSTAWOWY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu dla Twojej Kariery TRENERA PERSONALNEGO.

VIP

PROFESSIONAL

6 szkoleń 

PFS Gym Instructor® To Szkolenie przygotuje Ciebie do pracy jako instruktor siłowni,  czyli do pracy z klientem przy doborze i prezentacji ćwiczeń wzmacniających. To szkolenie,  które systematyzuje wiedzę z zakresu treningu siłowego oraz najczęściej stosowanych metod odchudzania i poprawy kondycji.
PFS Personal Trainer® Program szkolenia uszyty na miarę XXII wieku. Poznasz metody treningowe niezbędne w pracy trenera, a stanowiące kluczowe zagadnienia jednego z najbardziej prestiżowego i rozbudowanego szkolenia dla Trenerów Personalnych 
PFS Suspension Training® Najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń. Dowiesz się jaka jest idea i koncept narodzin systemów podwieszanych, jego zalety i zasady treningowe. Jak dostosować taśmy do treningu: dostosowanie długości, prezentowanie możliwości,  stopniowanie trudności ćwiczeń. 
PFS Kettlebells Training® PFS Kettlebells Training®w koncepcji Core Stability to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego wraz z wykorzystaniem popularnego na siłowniach kettlebell do zwiększenia efektywności treningu. Dzięki współpracy mięśni gorsetu, trening staje się jeszcze bardziej efektywny. 

PFS Core Stability® Level I*

* dodatkowe materiały szkoleniowe

Uświadomi ważny aspekt treningowy dając dostęp do wiedzy jak niezbędny jest silny gorset. Nazywany przez Amerykański Instytut Zdrowia naturalnym dopingiem, decyduje o tym, czy Twoje mięśnie mogą funkcjonować efektywnie.Zyskujesz umiejętności niezbędne do przeprowadzania poprawnej aktywacji mięśniowej oraz mobilizacji układu ruchu.   

*Szkolenie to jest integralną częścią  PFS Personal Trainer®,, studenci VIP otrzymują dodatkowe materiały szkoleniowe w wersji rozszerzonej.

 PFS Dietetyka i Suplementacja®Moduł I Base*

*dodatkowe materiały szkoleniowe

Moduł I Base - to podstawa w rozpoczęciu swojej przygody w świecie dietetyki.Dowiesz się na czym polegają terie i modele żywieniowe. Zyskasz dostęp do wiedzy na temat cząstek elementarnych w świecie dietetyki: tłuszczy, białek, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ich wzajemnym oddziaływaniu, przyswajaniu oraz mechanizmów za to odpowiedzialnych.

*Szkolenie to jest integralną częścią  PFS Personal Trainer®,, studenci VIP otrzymują dodatkowe materiały szkoleniowe w wersji rozszerzonej.

Podwójne uprawnienia na poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 3 oraz EQF 4.

PFS Gym Instructor® oraz PFS Personal Trainer® to szkolenia akredytowane przez  Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs *Uczestnik otrzymuje dwa tytuły 

  1. Professional Fitness Gym Instruktor 
  2. Professional Fitness  Personal Trainer.

Kolejne kroki

  • Otrzymujesz uprawnienia instruktorskie tytuł Professional Kettlebells Training Instructor.
  • Otrzymujesz uprawnienia instruktorskie tytuł Professional Suspension Training Instructor
  • Uczestnik otrzymuje tytuł Professional Core Stability Basic Instructor.
  • Otrzymuje certyfikat PFS Dietetyka i Suplementacja Level I  to 1 z 4 certyfikatów pozwalających zdobyć uprawnienia ACE American Council Exercise. WIĘCEJ

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach  jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Dodatkowe dokumentacje:

  1. Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców)
  2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jest się zdrowym i można przystąpić do ćwiczeń.  

Czas realizowania programu 1,5 roku dostosowując uczestnictwo indywidualnie wg kalendarza ProFI  i możliwości uczestnika.

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS Gym Instructor®oraz PFS Personal Trainer®  WIĘCEJ 

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

 

DYPLOMY na poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 43 oraz EQF 4. 

Szkolenie jest rozpoznawalne na rynku międzynarodowym.

Dyplom ukończenia  PFS Gym Instructor®

Dyplom ukończenia PFS Personal Trainer® 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Suspension Training® 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Kettlebells Training®

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Core Stability® Level I

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Dietetyka i Suplementacja® Moduł I Base.

 

Szkolenie dostępne jest w cenie 3050 zł.*

Zaliczka o wartości 500 zł wymagana jest w ciągu 4 dni od rejestracji na szkolenie. Pozostała wpłata pozostaje do uregulowania najpóźniej na 3 dni przed szkoleniem. 

SYSTEM RATALNY 0%

drugą część 1500 zł należy uregulować do dnia startu pierwszego szkolenia z pakietu

trzecią ostatnią część płatności w kwocie 1050 zł,  należy uregulować  w terminie maksymalnie do 3 miesięcy od daty startu pierwszego szkolenia

Cena regularna pojedynczych 6 szkoleń 4795 zł* w systemie VIP PROFESSIONAL zyskujesz 1745 zł * !

* cena zawiera egzaminy 

 

FINANSOWANIE SZKOLEŃ PRZEZ URZĄD PRACY

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną i chcesz zdobyć kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej w zakresie fitness, zapytaj o dofinansowanie tego kursu w swoim Urzędzie Pracy. ProFi Fitness School Polska jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.32/00030/2012.

Spis urzędów znajdziesz na stronie www.praca.gov.pl

Więcej o dofinansowaniach z Urzędu Pracy:
info@profi-fitness.com.pl

FINANSOWANIE SZKOLEŃ Z FUNDUSZY UNIJNYCH

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorstw dofinansowane od 50% do 80%.

Aktualnie realizujemy również program dofinansowania wszystkich naszych szkoleń podnoszących kwalifikacje trenerów personalnych, instruktorów, trenerów prowadzących zajęcia grupowe z możliwością dofinansowania sięgającego nawet 80%!

Finansowanie obejmuje przedsiębiorstwa i pracowników tych przedsiębiorstw jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Czas obsługi procedury aplikacyjnej wynosi ok. 1-2 tygodni.

Refundacja środków 2-4 tygodnie po rozliczeniu szkolenia.

 

Więcej o dofinansowaniach unijnych:
office@profi-fitness.com.pl

 marketing@profi-fitness.com.pl

Filmy