Pakiet VIP ELITE PROFESSIONAL Trener Personalny®

Pakiety VIP
Pakiet VIP ELITE PROFESSIONAL Trener Personalny
  TERMINY SZKOLENIA

PAKIET ZAAWANSOWANY DLA TRENERÓW PERSONALNYCH

 

Dzięki temu połączeniu posiadasz niezbędne narzędzia i umiejętności potrzebne do Twojego startu oraz kontynuacji swojej  Kariery TRENERA PERSONALNEGO.

Żadne z tych szkoleń nie jest tu przypadkowe. Pakiety VIP opracowali eksperci, trenerzy mający wieloletnie doświadczenie.  

VIP

ELITE PROFESSIONAL

12 szkoleń 

PFS Gym Instructor® To Szkolenie przygotuje Ciebie do pracy jako instruktor siłowni,  czyli do pracy z klientem przy doborze i prezentacji ćwiczeń wzmacniających. To szkolenie,  które systematyzuje wiedzę z zakresu treningu siłowego oraz najczęściej stosowanych metod odchudzania i poprawy kondycji.
PFS Personal Trainer® Program szkolenia uszyty na miarę XXII wieku. Poznasz metody treningowe niezbędne w pracy trenera, a stanowiące kluczowe zagadnienia jednego z najbardziej prestiżowego i rozbudowanego szkolenia dla Trenerów Personalnych 
PFS Suspension Training® Najobszerniejszy i najbardziej efektywny program szkoleniowy wykorzystujący taśmy podwieszane. Metodycznie dobrane zestawy ćwiczeń. Dowiesz się jaka jest idea i koncept narodzin systemów podwieszanych, jego zalety i zasady treningowe. Jak dostosować taśmy do treningu: dostosowanie długości, prezentowanie możliwości,  stopniowanie trudności ćwiczeń. 
PFS Kettlebells Training® PFS Kettlebells Training®w koncepcji Core Stability to innowacyjny pomysł, który ma na celu uświadomienie zasad treningu funkcjonalnego wraz z wykorzystaniem popularnego na siłowniach kettlebell do zwiększenia efektywności treningu. Dzięki współpracy mięśni gorsetu, trening staje się jeszcze bardziej efektywny. 

PFS Core Stability® Level I*

*dodatkowe materiały szkoleniowe

Uświadomi uczestników, jak niezbędny jest silny gorset. Nazywany przez Amerykański Instytut Zdrowia naturalnym dopingiem, decyduje o tym, czy Twoje mięśnie mogą funkcjonować efektywnie.Zyskujesz umiejętności niezbędne do przeprowadzania poprawnej aktywacji mięśniowej oraz mobilizacji układu ruchu.   

*Szkolenie to jest integralną częścią PFS Personal Trainer®, studenci VIP otrzymują dodatkowe materiały szkoleniowe w wersji rozszerzonej oraz dodatkowy certyfikat.

 PFS Core Stability® Level II Szkolenie rozbudowane o elementy łączenia podstawowej wiedzy z zaawansowanymi technikami ćwiczeń. Wiedza niezbędna w aspekcie planowania treningu zorientowanego na funkcjonalność.

 PFS Dietetyka i Suplementacja®Moduł I Base*

*dodatkowe materiały szkoleniowe

Moduł I Base - to podstawa w rozpoczęciu swojej przygody w świecie dietetyki.Dowiesz się na czym polegają teorie i modele żywieniowe. Zyskasz dostęp do wiedzy na temat cząstek elementarnych w świecie dietetyki: tłuszczy, białek, węglowodanów, witamin i składników mineralnych ich wzajemnym oddziaływaniu, przyswajaniu oraz mechanizmów za to odpowiedzialnych.

*Szkolenie to jest integralną częścią PFS Personal Trainer®, studenci VIP otrzymują dodatkowe materiały szkoleniowe w wersji rozszerzonej oraz dodatkowy certyfikat. 

PFS Dietetyka i Suplementacja®Moduł II Fat Burner Szkolenie pozwoli uporządkować wiedzę na temat diet redukcyjnych, produktów spożywczych, technologii produkcji, suplementów oraz przedstawi, jak połączyć zdobytą wiedzę, by poznać możliwie jak najwięcej możliwości walki z otyłością.
PFS Dietetyka i Suplementacja®Moduł III Active Szkolenie Modułu III Active to prowadzenie osób z lekką nadwagą oraz osób aktywnych, gdzie znajdziesz kolejne odpowiedzi jak radzić sobie z trudnymi warunkami w jakich stawiają nas nasi podopieczni i z którymi często sami zderzamy się w swojej codzienności. Charakterystyka najczęstszych przypadków, z którymi będzie współpracował Trener.
 PFS Functional Training® Dowiesz się jak zwiększyć sprawności mięśni całego ciała, opartych głównie na działaniu taśm mięśniowych przez pracę w wielu płaszczyznach i przy współpracy mięśni głębokichglobalnych. Zastosowanie sprzętu oraz przeprowadzenie zajęć  gdzie nauczysz się pracować programując skuteczne treningi funkcjonalne
PFS CrossTraining® Prestiżowy system PFS Cross Training® to pierwszy poziom kwalifikacji. Otrzymujesz spektrum wiedzy na temat metodologii  skupiającej się przede wszystkim na nauce ruchu i doskonałej technice, dzięki czemu trening ten dedykowany jest nie tylko sportowcom. Szkolenie jest skierowane dla tych  którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Cross Training'u oraz zdobyć uprawnienia do prowadzenia tego typu zajęć na siłowniach
AKADEMIA BIZNESU TRENERA - MODUŁ I - Sprzedaż® Akademia Biznesu Trenera - Moduł I Sprzedaż to intensywny trening umiejętności sprzedażowych dla trenerów personalnych. Na zajęciach omówimy proces sprzedażowy krok po kroku, będziemy doskonalić umiejętność prowadzenia perfekcyjnej konsultacji i oferowania konkretnych rozwiązań. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i na nie właściwie odpowiadać oraz przekonywać ich do siebie, tak aby chcieli z Tobą współpracować. Szkolenie w dużej mierze opiera się na pracy własnej trenerów i praktycznych przypadkach uczestników. Szkolenie prowadzone w formie warsztatów.

 Podwójne uprawnienia na poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 3 oraz EQF 4.

PFS Gym Instructor® oraz PFS Personal Trainer® to szkolenia akredytowane przez  Międzynarodowy Rejestr Profesjonalnych Szkół i Instruktorów Fitness REPs *Uczestnik otrzymuje dwa tytuły 

 1. Professional Fitness Gym Instruktor 
 2. Professional Fitness  Personal Trainer.

kolejne kroki:

 • Uczestnik otrzymuje uprawnienia instruktorskie tytuł Professional Kettlebells Training Instructor,
 • Uprawnienia instruktorskie tytuł Professional Suspension Training Instructor,
 • Uczestnik otrzymuje tytuł Professional Core Stability Basic Instructor
 • Tytuł Professional Core Stability Instructor. 
 • Uprawnienia instruktorskie tytuł Professional Functional Instructor
 • Certyfikat PFS Dietetyka i Suplementacja Level I Base  to 1 z 4 certyfikatów pozwalających zdobyć uprawnieniaACE American Council Exercise
 • Certyfikat PFS Dietetyka i Suplementacja Level II Fat Burner   to 2 z 4 certyfikatów pozwalających zdobyć uprawnienia 
 • Certyfikat PFS Dietetyka i Suplementacja Level III Active to 3 z 4 certyfikatów pozwalających zdobyć uprawnienia ACE WIĘCEJ na temat uprawnień
 • Uprawnienia instruktorskie tytuł Professional Cross Training Coach Level I.
 • Potwierdzenie udziału w warsztatach PFS Trening Funkcjonalny w Koncepcji Taśm Anatomicznych.  

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniach  jest ukończenie 17 roku życia oraz brak przeciwwskazań do wysiłku fizycznego.

Dodatkowe dokumentacje:

 1. Ukończone 17 lat (w przypadku osób 17-to letnich wymagana jest legitymacja szkolna, pisemna zgoda rodziców + ksero dowodu tożsamości jednego z rodziców)
 2. Zaświadczenie od lekarza rodzinnego, że jest się zdrowym i można przystąpić do ćwiczeń.  

Czas realizowania programu 1,5 roku dostosowując uczestnictwo indywidualnie wg kalendarza ProFI  i możliwości uczestnika.

Egzaminy pojawiają się przy realizacji dwóch pierwszych szkoleń PFS Gym Instructor®oraz PFS Personal Trainer®  WIĘCEJ 

Pozostałe szkolenia nie posiadają egzaminów. 

DYPLOMY na poziomie Międzynarodowych kwalifikacji EQF 43 oraz EQF 4. 

Szkolenie jest rozpoznawalne na rynku międzynarodowym.

Dyplom ukończenia  PFS Gym Instructor®

Dyplom ukończenia PFS Personal Trainer® 

Kolejne Certyfikacje

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Suspension Training® 

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Kettlebells Training®

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Core Stability® Level I

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Core Stability® Level II

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Dietetyka i Suplementacja® Moduł I Base

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Dietetyka i Suplementacja® Moduł II Fat Burner

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Dietetyka i Suplementacja® Moduł III Active

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Cross Training ® Coach Level I

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu PFS Functional Training®.

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu Moduł I - Sprzedaż.

 

Szkolenie dostępne jest w cenie 6100 zł.*

Zaliczka o wartości 700 zł wymagana jest w ciągu 4 dni od rejestracji na szkolenie,

drugą część 2500 zł należy uregulować do dnia startu pierwszego szkolenia z pakietu

trzecią ostatnią część płatności w kwocie  2900 zł  należy uregulować  w terminie maksymalnie do 3 miesięcy od daty startu pierwszego szkolenia

Cena regularna 12 szkoleń 7765 zł* w systemie VIP PROFESSIONAL zyskujesz 1665 zł* !

* cena zawiera egzaminy 

 

FINANSOWANIE SZKOLEŃ PRZEZ URZĄD PRACY

Jeżeli jesteś osobą bezrobotną i chcesz zdobyć kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej w zakresie fitness, zapytaj o dofinansowanie tego kursu w swoim Urzędzie Pracy. ProFi Fitness School Polska jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.32/00030/2012.

Spis urzędów znajdziesz na stronie www.praca.gov.pl

Więcej o dofinansowaniach z Urzędu Pracy:
info@profi-fitness.com.pl

FINANSOWANIE SZKOLEŃ Z FUNDUSZY UNIJNYCH

Usługi rozwojowe dla przedsiębiorstw dofinansowane od 50% do 80%.

Aktualnie realizujemy również program dofinansowania wszystkich naszych szkoleń podnoszących kwalifikacje trenerów personalnych, instruktorów, trenerów prowadzących zajęcia grupowe z możliwością dofinansowania sięgającego nawet 80%!

Finansowanie obejmuje przedsiębiorstwa i pracowników tych przedsiębiorstw jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Czas obsługi procedury aplikacyjnej wynosi ok. 1-2 tygodni.

Refundacja środków 2-4 tygodnie po rozliczeniu szkolenia.

 

Więcej o dofinansowaniach unijnych:
office@profi-fitness.com.pl

 marketing@profi-fitness.com.pl


 

Filmy