Canarias FITNESS Convention

 

MIĘDZYNARODOWA KONWENCJA FITNESS

Canarias Fitness Convention to wydarzenie w świecie fitness zorganizowane w niezwykle cudownym miejscu, gdzie lato trwa przez okrągły rok – na Gran Canarii. W ciągu trzech dni: 16, 17 i 18 marca będzie można ćwiczyć z wieloma gwiazdami światowego fitnessu. Przed nami trzydniowe święto fitness dla instruktorów i pasjonatów aktywnego spędzania czasu, dla wszystkich kochających dokonały fitness, dobrą zabawę, edukację na najwyższym poziomie i oczywiście cudowną pogodę.

 

Jest to pierwsza tego typu impreza w tej części Europy!

 

Zapewniamy:

  • prezentację światowego fitnessu, lekcje poprowadzone przez wybitnych i niepowtarzalnych prezenterów – każdy z nich to uosobienie charyzmy i pomysłowości;

  • kilkadziesiąt godzin zajęć na najwyższym światowym poziomie - nowatorskie warsztaty, nieszablonowe treningi;

  • ogromny klub fitness z przecudownym parkiem, w którym będzie można chwilę odpocząć pomiędzy zajęciami.

 

 

 

Canarias Fitness Convention to niepowtarzalna okazja do wspaniałej zabawy. Konwencja wyjątkowa dla wyjątkowych ludzi, którzy chcieliby złapać oddech po zimie i doznać inspiracji na resztę roku.

Zrób sobie aktywny urlop, wchłoń słońce i pozytywną atmosferę, przyjedź na konwencję i przy okazji pozwiedzaj wyspę!

 

 

Co będzie się działo podczas trzech dni konwencji?

Zaczynamy w piątek od godziny 17:00: do wyboru aktywne zajęcia z międzynarodowymi gwiazdami fitness z Polski, Litwy, Peru i Hiszpanii lub wykłady, które odbywają się w dwóch salach. Nie musisz być profesjonalistą, chcemy żebyś się dobrze bawił! Dlatego sam decydujesz w których zajęciach chcesz uczestniczyć. Wykłady prowadzone są w dwóch językach: po angielsku i po hiszpańsku. Śmiało możesz wybrać dogodny dla siebie język i poznać nowości ze świata fitnessu, zdrowia i dietetyki.

W sobotę do grona prezenterów dołączą kolejne gwiazdy z Hiszpanii i z Argentyny. Ten dzień będzie bardzo intensywny, ale naprawdę warto poćwiczyć z najlepszym! Będziemy uczyć się nowych technik motywacyjnych oraz nowych technik nauczania zajęć choreograficznych.

Po tak intensywnym dniu spotykamy sie na wspólnej kolacji w centrum Las Palmas. Poczujecie wakacje w środku zimy!

Niedziela to dzień poświęcony wyłącznie aktywnym, intensywnym zajęciom - w tym dniu nie odbywają się wykłady. Pokazy poprowadzą prezenterzy z Polski i z Argentyny. Będziemy świadkiem zajęć, jakich nie było jeszcze w Europie! Najwięcej osób trenujących jednocześnie w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Nie może cię tam zabraknąć!

 

 

 

PROGRAM

 Dzień 1 - 16.03.2018 - Piątek

Functional Flow

17:00 - 17:55, Marcin Zierałko, Poland

Lekcja ta łączy cechy tradycyjnego treningu wzmacniającego z zajęciami mentalnymi. Niska intensywność i wolniejsze tempo muzyki pozwoli zadbać o technikę i wykończenie ruchu przy wszystkich ćwiczeniach wielostawowych we wszystkich płaszczyznach..

Shall we Dance

18:00 - 18:55, Sylvia Hereshtyn, Poland

Pokaż mi muzykę która kryje się w Tobie, wyraź się w tańcu razem z nami i dobrze się baw. 

Pilates  Flow 

19:00 - 19:55, Vanessa Arquez, España

Pilates Flow w tej klasie wykonasz serię ćwiczeń stworzonych przez J. Pilatesa i zaadaptowanych biomechanicznie do naszych czasów, z modyfikacjami dla ekspertów i amatorow. Będziesz pracować nad swoim ciałem poprzez oddech i aktywację miesni srodka.

Aero Fever 

20:00 - 20:55, Joana Malakauskiene, Lithuania

Jest to klasa wykorzystująca symetryczne i asymetryczne bloki aerobowe. Choreografia poprowadzi Ci ę we wszystkich kierunkach. Proste aerobowe ruchy zmieszane z funky tanecznym smakiem. Poczuj rytm i spraw, aby ćwiczenia były przyjemnością.

Yin Yoga 

21:00 - 21:55, Karla Vergaray, Peru

Zajęcia relaksujące ciało po dniu intensywnych ćwiczeń. Poprzez głębokie i powtarzane ćwiczenia rozciągające oraz techniki oddechowe rozluźnisz swoje mięśnie i stawy. Yin Yoga przeniesie Cię do pełnej relaksacji i głęboko rozluźni twoje mięśnie.

Dzień 2 - 17.03.2018 - Sobota

Fit Yoga

9:00 - 9:55, Karla Vergaray, Peru

W tej klasie będzie dużo ruchu i będziemy się dużo pocić! Mimo praktyki Sun Salutation of Dynamic Yoga, wykonamy serię inspirowaną ćwiczeniami jogi opartymi na pompkach, balansie na ramionach, skrętach i wielu innych. Jest to mniej medytacyjna praktyka jogi, ale wymagająca dużej koncentracji i fizycznej siły, aby móc dotrzeć swojej świadomości ciała.

 

ZUMBA

10:00 - 10:55, Jennifer Sanchez, Hiszpania 

Jedne z najbardziej rozrywkowych zajec, aby utrzymać dobrą formę, pełne zajecia łączy ćwiczenia aerobowe z latynoskimi rytmami, takimi jak salsa, merengue, flamenco, bachata, reggaetón i samba. Ruchy o wysokiej i wolnej intensywności rozpływają się wraz ze spalaniem kalorii. To idealne zajecia, aby schudnąć i dobrze się bawić w tym samym czasie! podążaj za rytmem i ciesz się!

Dance Cocktail

11:00 - 11:55, Marcin Zieralko, Polska

Asymetryczna i przyjemna choreografia zawierająca elementy tańca i aerobiku, to idealne połączenie. Każdy może odnaleźć swój oryginalny styl i zwyczajnie wspaniale się bawić.

Move Functional / Total Functional Step

12:00 - 12:55, Sylvia Hereshtyn, Polska

Trening w innym wymiarze, full body workout na stepie w oparciu o funkcjonalne ruchy, od prostych do bardziej zaawansowanych – tak, aby każdy mógł wykonać trening na miarę swoich możliwości.

Lunch Break

13:00 - 13:30

Functional Step Attack

13:30 - 14:25, Joana Malakauskiene, Litwa

Funkcjonalny trening do muzyki za pomocą platformy Step. Skłony, przysiady, wykroki, zakroki, papki, balance, koordynacja i ćwiczenia wykonywane w rożnych płaszczyznach, wszystkie te ruchy połączone i zrównoważone w ładną rutynę zajęć. To świetna klasa cardio, w czasie której będziesz pracować z ciałem od stóp do głów. Przenosi postęp z łatwych do trudnych, dzięki czemu możesz modyfikować tę zajęcia na swój własny poziom. .

AEROBOXE

14:30 - 15:25, Jennifer Sanchez, Hiszpania

Dyscyplina, która łączy ćwiczenia aerobowe i ruchy z boksu. Jeśli chcesz uwolnić swoją adrenalinę i energię poprzez muzykę, porawic kszatalt i mieć lepszą elastyczność mięśni to jest to najlepsza klasa dla ciebie !

Flow Choreografy 

15:30 - 16:25, Sylvia Hereshtyn & Joana Malakauskiene

STEP TEAM. Dwie piękne i doskonałe prezenterki zagwarantują dobrą zabawę, a przy okazji popracują z wami nad kondycją, koordynacją i pamięcią. Czego chcieć więcej! Przekonaj się jak, już od prostych kroków zaczynając, możesz dobrze bawić się i tańczyć na stepie.

WORLD LATINO (100% Latin) 

16:30 - 17:25, Guillermo Gonzalez Vega, Argentyna

WORLD LATINO - 100% łacina. Zajęcia oparte na metodzie GLAM-DANCE (autorski program Guillermo). Przepiękna prawdziwa łacińska choreografia z temperamentem i pasją. Cha Cha, Shaky i jeszcze więcej... Jest to masterclassa , która zabierze cię do Ameryki Południowej. Zatańczycie wszystkie rytmy ... SAMBA, MAMBO, CUMBIA, MERENGUE ... 100% latynoskiego ruchu.

 

 

Pozdrawiamy i czekamy na Ciebie! Podaruj sobie lato w środku zimy!

 

 

PREZENTERZY

Sylwia Heresztyn

Sylwia jest instruktorem fitness z 11-letnim doświadczeniem. Szkoleniowiec i prezenter międzynarodowej akademii ProFi Fitness School. Obecnie również trener personalny. Członek REPs Polska. Finalistka konkursu IFA New Talent 2014 (Rzym) , Islandfit Talento International Contest 2014 (Alcudia, Majorka), IFA New Talent 2013 (Rzym) oraz półfinalistka konkursu New Presenter Competition Days for Fit 2014 (Neapol). Rozwój i zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń są dla niej bardzo ważne, dlatego Sylwia nieustannie poszukuje aktywnie uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach w kraju i za granica. Uwielbia odkrywać świat i ludzi.

 

Marcin Zierałko

Marcin Zierałko to międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec IFAA Master Instructor. Pasjonat różnych form tanecznych i zdrowego stylu życia – ze światem fitness związany od kilkunastu lat. Jego mentorami są Steve Boedt i Julio Papi. Swoje znakomite lekcje prezentował już m.in. w Holandii, Belgii, Włoszech, Niemczech, Austrii, Słowenii i Japonii. Jego lekcje to prawdziwa uczta dla zmysłów i wiele inspiracji dla każdego.

 

Guillermo González Vega

Guillermo Gonzalez Vega jest wiodącym profesjonalistą w dziedzinie aerobiku i fitnessu od 26 lat. Jego błyskotliwy i charyzmatyczny styl łączy znajomość fizjologii sportu i niekonwencjonalnej choreografii z płynną integracją umysłu, ciała i duszy poprzez radość czerpaną z ruchu. Jego umiejętności w zakresie komunikacji, edukacji, technik nauczania i tańca połączone z nieograniczoną energią i entuzjazmem rodzą aerobowe występy w unikalnym stylu. Poprzez własną szkołę "Euroedukacja" stworzył wiodący system edukacji, w skład którego wchodzą najlepsi europejscy nauczyciele i prezenterzy w tej dziedzinie.

 

Joana Malakauskiene

Joana pracuje jako profesjonalny fitness instructor i prezenter od ponad 12 lat. Pochodzi z Litwy i z powodzeniem kontynuuje swoją karierę fitness w Irlandii od 9 lat. Jest wszechstronnie wykształconym instruktorem fitness i trenerem osobistym, jej doświadczenie w gimnastyce i tańcu sprawia, że jej ruch wygląda doskonale. Jej największą pasją są zajęcia z tańca, aerobiku, treningu funkcjonalnego, stepu funkcjonalnego. W jej klasach i choreografii zawsze można znaleźć miły i gładki przepływ ruchów. To, co naprawdę wyróżnia ją spośród innych, to jej charyzma, pasja i zaraźliwa energia.

 

Karla Vergaray

Karla Vergaray jest peruwiańską nauczycielką, która od 26 lat mieszka na Wyspach Kanaryjskich. Karla jest certyfikowanym trenerem z Canary Institute of Coaching, jest właścicielem centrum Pure Yoga Canarias na południu Gran Canarii. Obecnie prowadzi szkolenia na Wyspach Kanaryjskich, gdzie uczestnicy otrzymują certyfikat Sup Yoga Balanceh. Karla bierze udział w tej konwencji, aby pokazać wszystkim, że praktykowanie jogi pomaga w zarządzaniu własnymi emocjami, pomaga utracić wagę oraz jest pięknym sposobem na utrzymanie ciała w doskonałej kondycji.

 

Vanessa Arques Monzo

Vanessa jest hiszpańską nauczycielką, która od 6 lat mieszka na Wyspach Kanaryjskich. Specjalizuje się w grupowych zajeciach fitness i pracuje dla najlepszych centrów fitness na Gran Canaria. Vanessa jest nauczycielką z certyfikatem Pilates od 10 lat i uwielbia aktualizować ostatnie techniki tej dyscypliny. Podczas naszej konwencji będzie nas uczyć praktyki Pilatesa dostosowanej do każdego poziomu.

 

Jennifer Sánchez 

Jennifer Sánchez jest nauczycielką Zumby i członkiem ZIN od 2013 roku. Dzięki niesamowitemu doświadczeniu w branży, jej zajęcia są pełne energii i zabawy! To, co sprawia, że Jennifer czuje się dobrze, to satysfakcja z ukończenia zajęć przez wszystkich uczestników. Cieszy się pracą, zwłaszcza gdy jej podopieczni osiągają swoje cele fitness dobrze się przy tym bawiąc! Nie przegap imprezy Zumba i jej niewiarygodnego rytmu i choreografii!
 

 

 

LOKALIZACJA

 

Complejo deportivo Las Rehoyas RALONSSPORT

Ubicado en el Parque de Las Rehoyas

Carretera Antigua del Norte

Las Palmas, Gran Canaria

Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania

http://complejolasrehoyas.com/contacto/

 

 

Cena

Ceny uzależnione są od daty rejestracji i dokonania opłaty za udział w konwencji . Oplata za konwencję jest opłatą za całe 3 dni aktywności.

Oferujemy 20% zniżki dla posiadaczy legitymacji REPs Polska. W celu uzyskania promocyjnego kodu prosimy skontaktować sie z REPs Polska kontakt@repspolska.pl

CENAEURO
do 15 Marca€60.00
Dzień Konwencji (3 dni)€90.00
Dzień Konwencji (1 dzień)€40.00
World Class Circuit Training€15.00

REJESTRACJA

KONTAKT

Edyta Wolak
profifitness@gmail.com
(+353) 857392405

ZAKWATEROWANIE

Organizatorzy udzielają pomocy w zarezerwowaniu noclegów w bardziej atrakcyjnej cenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Edyta Wolak
profifitness@gmail.com